Klimatizace

Hledáte klimatizaci pro Váš byt nebo dům, která bude chladit ale i topit? Obraťte se na nás. Montujeme klimatizační jednotky od předního výrobce Toshiba. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné jednotky, jejím správným umístěním a spolu vymyslíme i trasu potrubí. Vše pak samozřejmě namontujeme, vyzkoušíme a ukážeme Vám jak ji správně ovládat.

 
 
 
Funkce

Nejen chlazení, ale i topení

Každá klimatizace umí dnes nejenom chladit, ale také topit. To se hodí třeba na podzim, když si chcete jenom rychle přitopit, ale samozřejmě můžeme nabídnout i řešení pro topení po celou zimu i v silných mrazech. Vždy záleží na Vašich požadavcích a představách. To vše při maximální úspoře energie v porovnání s jinými způsoby topení, rychlé reakční době a minimální hlučnosti.

Filtrace

 
 

Klimatizace jsou vybavené různými stupni filtrace, od jednoduchých prachových filtrů, přes filtry s aktivním uhlím a kachetinem až po elektrostatické filtry a ionizátory. Pro správnou funkci je zapotřebí tyto filtry pravidelně čistit. V případě klimatizací Toshiba se jedná o rychlou a jednoduchou činnost, kterou zvládne každý uživatel. Jednou za čas je ale zapotřebí vyčistit i výměník a dezinfikovat jej, to je práce pro odborníka s patřičným vybavením. Tuto službu Vám také nabízíme.

 
 
Venkovní jednotka

Split 1:1 nebo Multi-Split ?

Stačí Vám jedna klimatizace do jedné místnosti, nebo potřebujete klimatizaci do více místností? Ani to není problém. S multisplitovou jednotkou můžete na jednu venkovní jednotku připojit až pět jednotek vnitřních. A třeba každou o jiném výkonu, silnější do obývacího pokoje a slabší do ložnic.

 
Vzdálené ovldádání

Ovládání mobilem

Každou klimatizaci můžeme vybavit WIFI modulem pro ovládání z Vašeho mobilního telefonu a Vy pak přijedete do příjemně vychlazeného bytu. Aplikace pro řízení funguje jak na IOS tak na Androidu.

 

Typy klimatizací Toshiba

Nížeuvedené typy představují nejčastěji montované provedení vnitřních jednotek. V nabídce firmy Toshiba naleznete mnoho dalších variant provedení a výkonů které zde nejsou uvedeny.

 
 
 

Seya

Základní řada klimatizačních jednotek s líbivém designu a skvělém poměru cena/výkon.

 
 
 

Shorai EDGE B/W

Zlatá střední cesta. Moderní vzhled a pokročilá filtrace dělají z Shorai EDGE nejčastěji montovanou jednotku.

 
 
 

Haori

Designový skvost v podobě klimatizace s látkovým krytem. Vyberte si vzhled klimatizace dle Vašeho vkusu a nechte se hýčkat nejlepšími doplňky.